Küp Bloknot

Küp Bloknot


Küp Bloknot Nedir ?

Aslında bir iş yerinde çalışıp çalışmasak dahi neredeyse her gün kullandığımız bir defter çeşididir. Özellikle iş yerlerinde çalışan insanların, unutmamak için oluşturdukları notları yahut randevu ve buna benzer bilgileri kaydettikleri yer, bloknottur. Her çeşit notu barındıran bloknot, genellikle iş yerlerinde kullanılır. Bu durumdan dolayı ki iş yerleri kendi bloknotlarını oluştururlar. Bu oluşum sürecinde ise firmanın veya iş yerinin sahip olduğu logo veya amblem gibi buna benzer firma özellikleri, bu bloknotlara yansıtılır. Bu işlem sonrasında ise bloknot, kurumsal bir kimlik kazanmış olur. Bu nedenle bloknot, iş yerleri için büyük önem arz etmektedir. Tabi sadece iş yerlerinde kullanılmak üzere küp kağıt oluşturulmaz aksine bloknot, birer reklam aracına da bürünebilir. Bloknot nedir deyince akla ilk gelen bloknot, şüphesiz çoğu yerde karşımıza çıkan küp bloknotlardır. Bu küp bloknotlar, müşterilere ücretsiz olarak verilerek adeta birer tanıtım ürününe dönüştürülebilir. Zira eğer reklam gayesi ile küp bloknot oluşturmuş ve bu nedenle insanlara ücretsiz bloknotlar sunuyorsanız bloknot kağıtlarının üstüne sizi tanıtan görsel materyalleri kullanmayı unutmayın. Kaldı ki sizi tanıtmayan herhangi bir bloknot kağıdının reklam gayesi ile insanlara ücretsiz verilmesi herhangi bir hedefe ulaşmada kişiyi başarısız kılar. Eğer reklam gayesi ile bloknot türü olan küp bloknotlar oluşturmak istiyorsanız, Burcu Matbaa doğru adres..


  • Küp Kağıt kaliteli ve farklı cilt modelleriyle tasarlanabilir.
  • Kapaklarda firmanın amblemi ya da logosu, ürün resmi ya da desenler kullanılarak tasarlanabilir.
  • İç sayfalarında firma ve işyerlerinin amblem ya da logosu, ürün resimleri ve sloganları kullanılarak sayfalar tasarlanabilir.
  • İç sayfaların yazı yazmaya uygun olmasına dikkat edilmelidir.
  • Küp Kağıt iş yaşantısında kolaylık sağlayarak, firmanın ürün reklamını yapacak ve kurumsalını oluşturacak nitelikte tasarlanmalıdır.Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)