Kartvizit

Kartvizit


Kartvizit nedir?

Kartvizit, firma ve firma çalışanlarının kimlik kartıdır. Hangi sektörde olursanız olun mutlaka kaliteli bir kartvizite sahip olmalısınız. Aracılar sonucu yeni iş yapmaya başlayacağınız bir firma yetkilisine ilk tanışmanızda uzattığınız kartvizitiniz aslında sizin ne kadar kaliteli bir firma olduğunuzun ön izlemesini karşı tarafa sunar ve sizi kartvizitiniz ile değerlendirip aklında tutabilir bütün bu varsayımlar kaliteyi ucuza almanın hesabını yapmamaya bizce değer, değmelidir. 

Kartvizit modelleri başlıca nelerden oluşur?

  • Standart kartvizit, 85x55mm ölçüden oluşmaktadır. 300-350gr Amerikan Bristol kâğıda baskı olup ön tarafına mat veya parlak selefon uygulanır kenarları düz olarak kesilir.
  • Çift yönlü kartvizit, 85x55mm ölçüden oluşmaktadır. 300-350gr Amerikan Bristol kâğıda baskı olup ön ve arka tarafına mat veya parlak selefon uygulanır kenarları düz olarak kesilir.
  • Kabartma Laklı Kartvizit, 85x55mm ölçüden oluşmaktadır. 300-350gr Amerikan Bristol kâğıda baskı olup ön ve arka tarafına mat selefon uygulanır, belirtilen yerlere kabartma işlemleri uygulanır ve isteğinize göre kenarları düz veya oval olarak kesilir.
  • Sıvama Kartvizit, 85x55mm ölçüden oluşmaktadır. 300-350gr Amerikan Bristol kâğıda baskı olup birbirlerine sıvanıp ortaya 600-700gr’lık kartvizit çıkar sonrasında ön ve arka tarafına mat selefon uygulanır, istenilen yere kabartma lak yapılır ve isteğinize göre özel, oval veya kenarları düz olarak kesilir.

Kartvizit üretimi ve talebi bunlarla sınırlı değildir ancak firmaların çoğu yukarıda belirttiğimiz şekilde kullanırlar. Yaldızlı, varaklı, gofreli kartvizit çeşitleri de bu ürün yelpazesini takip etmektedirler.Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)